Формати і ціни

Публікація2

 

Публікація22

 

Публікація23

 

Ми навчаємо у форматі індивідуальних сесій сам на сам з наставником або у групах з 2 студентів, на Вашій території чи у наших обладнаних класах (за додаткову оплату).

Працюємо за принципом передоплачених місячних абонементних квитків.

 

 

Резервування часу\місця для навчання  гарантоване тільки у випадку повної оплати вибраного пакету. Придбані пакети є іменними та не можуть бути використані для третіх осіб, крім випадків, коли здійснюється оплата на користь 3 особи, про що досягнуто домовленості між платником та представником провайдера. Пакети не заморожуються і не переходять на наступні місяці у випадку невикористання. Пакети продовжуються на наступний місяць у випадку невикористання чи використання тільки 1 години за умови додаткової оплати у розмірі 600 грн та за вирахуванням використаної години, якщо така була, або за умови пропусків занять з поважних причин. До поважних причин пропуску занять не належать  перевантаження на роботі, відрядження, ділові зустрічі, раптово призначені в іншому місці та\або на час занять,  “неготовність до занять”, небажання займатися, відпустки, подорожі, особисті проблеми, не пов’язані з станом здоров’я студентів чи членів їх родин. Усі скасування занять, здійснені через зручний канал комунікації, менше, ніж за 24 години до запланованого заняття, сплачуються у повному обсязі та не компенсуються у рамках місяця та не переносяться на інші місяці. Однак провайдер зберігає за собою право відступати від вищезазначених умов, на користь студента, без попереднього узгодження.pause

Знаходитесь у фазі творчого пошуку? Не встигаєте з роботою, іншими справами, оплатою? Вже досягли необхідного рівня та переключили пріоритети?  Не втрачайте здобуті навики! Спеціально для постійних клієнтів та студентів, що провчилися мінімум місяць (за рекомендацією наставника) пропонуємо пакети-підтримання.

Це ті самі пакети, що і зазвичай (див. вище), але години на яких не згорають протягом 3 (трьох місяців). 4, 6 або 8 годин на квартал! Розслаблено, повільно, не частіше 1 разу на тиждень, компроміс між іншими справами та навчанням, дає можливість не втратити вже набуте через вимушену паузу.

Пропозиція обмежена,  не перебуває у вільному доступі і пропонується індивідуально.