nabyimartynenko

Про основні та додаткові послуги.

Шановні студенти!

Те, що ми робимо, діяльність, що лежить у сфері наших професійних інтересів, в основному обмежується так званою аудиторною роботою з опціональним призначенням домашніх завдань з метою побудови у наших студентів системи навиків застосування іноземної мови у побутовому та діловому спілкуванні.
Саме те, що відбувається на заняттях та у зв’язку із ними та нашими домашніми завданнями, і тільки це, входить до оплачуваних Вами місячних пакетів послуг, до того, чим ми згодні\нам цікаво займатися взагалі, або без додаткової оплати.

Тому на питання-запити “а що мені почитати\послухати\подивитися додатково англійською”, “рекомендуйте онлайн платформу для вивчення мови\тестування”, “а начитайте цей текст “, “а скиньте в форматі мп3”, “а як перекласти оцю фразу\слово\речення”, яких не було в наших матеріалах, залишаємо за собою право не відповідати без пояснення причин.

Запити типу “виправте\напишіть, будь-ласка моє резюме чи лист до партнерів”, “підготуйте мене до співбесіди\презентації”, “перекладіть цей текст для мене”, “надайте інші послуги перекладу” вважаються додатковими послугами та оплачуються окремо від занять.

Ціни у розділі “формати і ціни”, або запитуйте за телефоном 0635979469, author@effcomstudio.kiev.ua

Дякуємо за розуміння.