lider_d3c87

Інгрідієнти «дорослого» успіху у навчанні.

Розкажемо на реальному прикладі справжнього ідеального студента (принаймні ідеальнішого поки не було). Даний текст не інструкція-побажання-мрії, а реальний випадок, людина, наш студент, чиє ім’я, на жаль, не назвемо, оскільки всі особисті файли наших контрагентів є конфіденційними.
Зверніть увагу, що суттєве неспівпадіння з наступним списком може бути причиною неуспішності чи незадоволення своїми результатами у вивченні будь-чого, будь-де і будь з ким.
Отже, наш найуспішніший студент має наступні риси, передумови, обставини та підходи:
• Володіє часом. Має владу та бажання самостійно виділяти або знаходити у своєму насиченому розкладі достатньо і більше часу для занять.
• Має суттєвий життєвий досвід (не 25 років), у тому числі навчання, самонавчання, досягнення успіху, підпорядкування та командування (менеджменту), є бізнесменом як наслідок – психологія бійця та переможця, «заточеного» на результат і повністю особисто відповідального за свої дії.
• Як результат відсутні будь-які стримуючі успіх психологічні бар’єри, в тому числі віра в «магічну пілюлю», невіра в свої сили.
• Належним чином вмотивований, тобто чітко для себе визначив, що воно йому дійсно треба-хочеться, і навіщо воно йому треба. Прийнято зважене рішення та передане на виконання із застосуванням усіх можливих ресурсів та засобів.
• Чітко розуміє істину No pain-no gain – без болю нема досягнень, бо має суттєвий досвід зайнять аматорським спортом. Вміє мобілізуватися та йти на прорив, рекорд. Разом з тим притаманна архіважлива здорова розслабленість у ставленнях та роботі.
• Притаманні такі особисті риси як захоплюваність аж до легкого фанатизму, що дозволяє здійснити глибоке занурення в предмет, наполегливість, скрупульозність, здоровий перфекціонізм, змагальність (competitiveness), аналітичність, вміння вибудовувати причинно-наслідкові звязки, логічні системи. Вміння нестандартно мислити та філософствувати.
• Є вихованою, ввічливою, врівноваженою людиною, джентльмен, сказали б в давній Британії. Повага, бездискусійне виконання завдань і рекомендацій.
• Володіє достатніми і більшими матеріальними ресурсами, необхідними для успішного виконнання проекту – навчання.
Користуйтесь на здоров’я!